Şirket ismi ve ünvanı:


Şirket kuruluşu: 24.12.2007

Şirket yöneticisi:
Şirketin merkezi:
Güney Yan Yol Cad. No:362 Muallimköy-GEBZE / Kocaeli
Tel: +90 (262) 759 12 80
Vergi Dairesi:
Kocaeli V.D. Vergi-Nr.: ................
Ticaret Odası Sicil Belge No:
Kocaeli Tic. Odası 649179
Pest Kontrol:
EKOSAV İlaçlama
Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 12 No: 2132 Okmeydanı/ Şişli / İSTANBUL
Feragat bildirimi:
Sitemizdeki sayfaların içeriği büyük bir titizlikle oluşturulmuştur.
İçeriğinin doğruluğu ve bütünlüğü için, hiç bir garanti veremeyiz. Bir servis sağlayıcı olarak biz genel yasalar çerçevesinde bu sayfalarda kendi içeriğinden TMG § 7 paragraf 1'e göre sorumludur. 10 TMG § 8 § göre bize iletilen veya depolanan yabancı bilgileri izleme ya da yasa dışı faaliyet gösteren şartları araştırmak için bir hizmet sağlayıcı olarak yükümlü değilizdir.
Sorumluluklarımız genel yasalar çerçevesinde bilgilerin kullanımını kaldırmak veya engellemek için etkilenmez. İhlallerin tarafımıza bildirilmesi durumunda, içerik derhal kaldırılacaktır.
Telif Hakkı:
Bilgi İşlem operatörümüz tarafından yazılan bu sayfalarda içerikler ve eserler Türk telif hukukuna tabidir. Üçüncü şahısların belgeleri de buna tabidir. Her türlü çoğaltma, işleme, dağıtım ve telif hakkı ilgili yazı sahibine aittir. Bu yazıların kullanılması hak sabinin yazılı iznini gerektirir.
Bu sitenin indirilmesi ve resim ve belge içeriğinin kopyalanması yasaktır.
Bağlantılar için Yasal Uyarı:
Sitemiz üçüncü parti web sitelerine bağlantılar içerebilir. Yönlendirilen sayfaların içeriğinden bağlantılı olan site yöneticisi sorumludur. Hukuki kuralların çiğnendiği tespit edilirse bağlantılar hemen sitemizden kaldırılacaktır.